iletisim@temelbilimlerokullari.com +90 212 522 84 84
Anadolu Lisesi & Teknoloji ve Tasarım Lisesi & Ortaokulu

Arnavutköy Kampüsü

Arnavutköy Kampüsümüz Hakkında Bilgi

Özel Arnavutköy Temel Bilimler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Arnavutköy Temel Bilimler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eğitim öğretim hayatına 2017 yılında BEK Büyükşehir Eğitim Kurumları Tic. A.Ş. kuruculuğunda faaliyete başlamıştır. Okulumuz 2017 yılında Büyükşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak 624 kişilik kontenjan izni ile Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Alanında faaliyet yürütmüş olup 2018 yılında Özel Arnavutköy Temel Bilimler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak isim değişikliği yapmıştır. Kurumumuzda yapılan izin güncellemesi ile faal olarak İnşaat Teknolojisi ve Gıda Teknoloji alanı bulunmaktadır. Kurum güncel kontenjanı 576 kişiliktir. 2019-2020 eğitim öğretim yılında aktif olarak İnşaat Teknolojisi alan dalları olan İç Mekan Teknik Ressamlığı, Mimari Yapı Teknik Ressamlığı ve Statik Yapı Teknik Ressamlığı dallarında eğitime devam etmektedir.

Özel Arnavutköy Temel Bilimler Anadolu Lisesi

Özel Arnavutköy Temel Bilimler Anadolu Lisesi eğitim öğretim hayatına 2017 yılında BEK Büyükşehir Eğitim Kurumları Tic. A.Ş. kuruculuğunda faaliyete başlamıştır. Okulumuz 2017 yılından günümüze kadar uzman eğitici kadrosu ve artan öğrenci sayısı ile eğitim öğretime devam etmektedir. Kurumumuz üniversiteye hazırlanma yolunda hafta içi ve hafta sonu isteğe bağlı kurslarıyla 51 saate varan ders imkanları İngilizce ve Almanca çift yabancı dil eğitimi ile bölgenin öncü kurumları arasında yer almaktadır. Yoğun eğitim programları yanında sosyal etkinliklere önem veren kurumumuz her yıl değişen kulüp çalışmaları  il içi ve il dışı gezileri ile birlikte 2019-2020 eğitim öğretim yılında Halk Oyunları, Drama ve Zumba Kulüpleri ile öğrencilerine farkındalık sağlamaktadır. Güçlü bir gelecek için sağlam temeller atmak için eğitime TEMEL’den başlamak isteyen tüm öğrencilerimizi kurumumuza bekliyoruz.

Özel Arnavutköy Temel Bilimler Ortaokulu

Özel Arnavutköy Temel Bilimler Ortaokulu eğitim öğretim hayatına 2017 yılında BEK Büyükşehir Eğitim Kurumları Tic. A.Ş. kuruculuğunda faaliyete başlamıştır. Okulumuz kurumumuz bünyesinde  bulunan çalışmayı ve üniversite kazanmayı kendine rota edinen Anadolu Lisesi öğrencilerimiz ile aynı binayı kullanmaktadır. İyi bir lise kazanma yolunda en iyi eğitimi alabilmeleri için  hafta içi ve hafta sonu isteğe bağlı kurslarıyla 51 saate varan ders imkanları İngilizce ve Almanca çift yabancı dil eğitimi ile kalitesini ispatlamıştır. Sosyal Etkinlikler ve verimli ders çalışma yöntemleriyle Sınavla Öğrenci Alan Liselere öğrenci yerleştirmede her geçen yıl kalitesini arttırmaktadır. Satranç, Halk Oyunları ve Bilim ve Teknoloji kulübü etkinlikleriyle öğrenciyi sosyal ve analitik yönden gelişmelerine destek olmaktayız. İyi bir Lise için “Eğitime TEMEL’den başlayın”.

Arnavutköy Kampüsü

Anadolu, Yıldırım Beyazıt Cd. No:90, 34275 Arnavutköy/İstanbul

Tel : +90-212-597 67 77

Gsm : +90-531-891 12 12

Gsm : +90-531-891 13 13
Email : arnavutkoytemelbilimlermeslek@gmail.com

  • contact@infinitewptheme.com
  • +1-3524-3356

Konum